01
Власне виробництво
Ми самостійно виробляємо ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
Сумка рибальська трисекційна з пластиковими трьома коробками.
Виготовлена на основі пінополіетилену та водонепроникного матеріалу ОКСФОРД Д 600 ПВХ
Призначена для транспортування рибальського приладдя й аксесуарів
1 - Секція зроблена для збереження й транспортування різних аксесуарів та інструментів

2 - Секція з перегородками розрахована на розміщення 4 котушок і запасних шпуль

3 - Секція обладнана трьома пластиковими коробками для різних аксесуарів

Розмір
Ширина — 24 см
Довжина — 39 см
Висота — 39 см
Розмір однієї коробки: 355 * 250 мм, глибина 55 мм
Сумка обладнана високоякісною фурнітурою й надійною ручкою для перенесення
Купуючи в нас сумку з трьома коробками, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника
Всі товари в нашому магазині в наявності та будуть відправлені вам якнайшвидше
01
Власне виробництво
Ми самостійно виробляємо ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
02
Великий асортимент
Понад 100 найменувань різних товарів: від бюджетних варіантів до дорожчих пропонувань.
03
Відповідність характеристик
Всі характеристики товарів, зазначені на сайті, повністю відповідають їхнім безпосереднім характеристикам.
04
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Наша компанія має чималий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального продавця.
Бажаєте придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість контейнерів | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | ♪ Блискавка ♪, Водонепроникний |