Сумка-холодильник от компании Fisher предназначена для длительного и безопастного хранения скоропортящегося прикорма,также подходит для использования пищевых продуктов
Водоотталкивающая,прочная сумачно-рюкзачная ткань -оксфорд с пвх покрытием
Сумка оснащена высококачественной фурнитурой
Имеет ручки для переноса в руках,в стенках сумки используется термоизоляционный материал
Характеристика:
Размер: 52 см * 24 см, высота 24 см
Объём сумки 30 л
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fisher |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 30 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Плотность материала | 600 ден |
| Размеры | |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 24 см |
| Ширина | 52 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. | Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. |