Delphin Classa CarryALL XL - ідеальний супутник у всіх ваших поїздках на рибалку. Ця простора сумка призначена для зберігання та транспортування ваших аксесуарів та одягу до місця риболовлі.
Він виготовлений із міцних та міцних матеріалів, які гарантують захист вмісту всередині. Сумка має м'яку підкладку по кутах, тому вона залишається стійкою та зберігає форму, навіть коли порожня. Нижня частина виготовлена із гумового матеріалу для захисту від вологи.
Він має велике основне відділення для зберігання, дві бічні кишені і одна передня кишеня на блискавці для дрібних аксесуарів. Під кришкою сумки є практична сітчаста кишеня на блискавці.
Основне відділення призначене для зберігання невеликих сумок CLASSA, SPACE або AREA. Він оснащений високоякісними блискавками та ручками з логотипами Delphin.
Сумку можна транспортувати за текстильну ручку зверху або на плечовий ремінь.
Технічна інформація XL:
Розмір сумки: 45x35x25 см.
Внутрішні розміри зберігання: 38x28x23 см.
Розміри передньої кишені: 25x17x3 см.
Розміри бокової кишені: 20х17х3 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 35 см |