Карповий рибальський підсак Delphin SYMBOL LITE 100/100,
Підсак для коропа за доступною ціною, що дозволяє з комфортом виловити найбільший улов. Цей продукт є ідеальним поєднанням відмінної ціни та якості, як і вся серія SYMBOL.
Сітка підсака незвичайного коричневого кольору маленька і ніжна для риби, незалежно від того, виловлюєте ви її або переносите на килимок. Таким чином, кожен улов буде цілий і неушкоджений. Великою перевагою цього підсаку є плавучий елемент, прикріплений до голівки та ручки. Вам не потрібно купувати додатковий поплавець, а виведення риби стане простіше, навіть якщо ви будете самостійно. Крім того, підсак дуже легкий, що полегшує маніпуляцію.
Яка складається з двох частин рукоятка довжиною 1,8 м виготовлена із структурованого карбону, досить міцного, щоб виловити навіть найбільших коропів. Він покритий ковзним гумовим матеріалом для зручності маніпулювання в будь-якій ситуації.
Головку підсака можна прикріпити до Y-подібного металевого з'єднувача. Завдяки використаному матеріалу він дуже стійкий до механічних пошкоджень. Крім того, на ньому є гарний логотип Delphin.
Технічна інформація:
Матеріал ручки: вуглецеве волокно.
Загальна довжина ручки: 183 см.
Транспортна довжина: 117 см
Вага ручки: 280 г.
Вага голови підсак: 476 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 283 см |
| Довжина у складеному вигляді | 117 см |
| Особливості | Розбірна конструкція, Складна конструкція, Регульована довжина |
| Вага | 756 г |
| Стан | Новий |
| Офіційний ключовий партнер Delphin в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |