Сумка для риболовлі Гаманець для приманок Daiwa Presso Wallet M #Orange,
- Гаманець для приманок із 2 окремими відсіками та м'якими прокладками з пінополістиролу
- Водонепроникна блискавка (всередині) запобігає зачепленню гачків приманки.
- Центральна панель із «сіткою» як напрямна для встановлення як у вертикальному, так і в горизонтальному напрямку (крім розміру S)
- Широка блискавка, що знижує навантаження на приманки, що зберігаються в закритому стані.
- Матеріал ПВХ, який легко чистити.
- До комплекту входить «прозорий внутрішній роздільник» для зменшення контакту між приманкою
- Розміри 9x18x4 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість осередків | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 4 см |