Карпова мат-люлька Prologic Avenger S/S Cradle Medium 90x60cm,
Карпова мат-люлька Prologic Avenger S/S Cradle гарантує досить високу безпеку для спійманої риби в період проведення маніпуляцій із витягання гачка, оброблення рани та інших.

У короповій риболовлі, де особливу цінність представляють саме добра фізична форма та здоров'я трофея, застосування коропового мата є ознакою високої культури рибалки, а на окремих водоймах просто є обов'язковим.
Коропова мат-люлька Prologic Avenger S/S Cradle має розкладну алюмінієву раму з регульованими за висотою ніжками.
Шарнірні опори на ніжках дають змогу встановлювати пристрій на ситучий ґрунт і забезпечують додаткову його стійкість на нерівних поверхнях.

Каркас виробу периметром окантований м'якою набивкою, яка забезпечує додатковий захист покривів риби, що б'ється після поїдання.
Спеціальні вставки з дрібнокомірчастої сітки забезпечують ефективний дренаж.
Карпова мат-люлька Prologic Avenger S/S Cradle постачається в комплекті зі зручною транспортувальною сумкою, яка закривається на блискавку та переноситься за допомогою двох ручок.

Розміри, ДхШхВ 90x60 см
Транспортні розміри 65x45x15 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Данія |
| Тип | Короповий мат |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Кількість осередків | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Відсік для риби |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 15 см |