Парасолька намет для риболовлі, Парасолька рибальська, Парасоля рибальська намет Delphin THUNDER FullWALL,
Парасолька з бічною стінкою Delphin THUNDER FullWALL, що повністю закривається, - ідеальний вибір для негоди під час коротких рибалок. Він захистить вас від прямого сонячного проміння, ранкової роси і навіть сильного літнього дощу. Має чотири розтяжки для кращої стійкості. Шви парасольки проклеєні водонепроникною стрічкою, щоб під час сильного дощу не пропускала 100% вологи.
Довгі сторони забезпечують повний захист з усіх боків, плюс у цієї парасольки є дверцята на якісних блискавках і прозоре пластикове віконце, що дозволяє бачити вудилища, навіть коли на вулиці дощ.
Нижні частини боковин мають люверси, які можна закріпити землі за допомогою кілочків (входять у комплект). Висота також регулюється, що полегшує фіксацію парасольки на нерівній поверхні.
Технічна інформація:
Максимальна висота парасольки (до верху): 215 см.
Максимальна висота парасольки (з опорними сторонами): 200 см.
Діаметр навісу: 250 см
Транспортні розміри: 135x12x12см
Вага: 3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Купол |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Особливості намету/тенту | Проварені шви, Проклеєні шви, Навіс, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 215 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 135 см |
| Ширина в упаковке | 12 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Офіційний ключовий партнер Delphin в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |