Монтажний професійний стіл для риболовлі Delphin STEELS L — це зручний і міцний столик, розроблений для рибалок, які цінують функціональність і зручність під час підготовки снастей та інших рибальських завдань.

Основні характеристики:

Переваги:
Цей столик стане чудовим помічником для рибалок, яким потрібно працювати в будь-яких умовах і завжди мати під рукою зручне місце для монтажу снастей.
Технічні параметри:
Розмір: 47x30см
Регульована висота: 23-33 см
Транспортний розмір: 47x30x5 см
Висота верхнього краю столу: 18 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 470 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 300 мм |