Карповий підсак Delphin YKONA 100/100 1,8m
Створення ідеальної мережі для коропа часто є складним завданням. З акцентом на жорсткість ручки сама вага може значно збільшитись, у той час як надзвичайна витонченість суперечить ідеальній жорсткості. Потім є Delphin YKONA, посадкова мережа, яка об'єднує всі згадані аспекти в приємно збалансоване ціле, з яким ви з нетерпінням чекатимете кожного використання після бою. Вуглецева рукоятка YKONA має ідеальну жорсткість і дозволяє легко ловити велику рибу. Тим не менш, його вага дуже приємна, навіть якщо брати його однією рукою! Ще одна важлива передумова для успішного приземлення – це володіння самою зброєю. Кожен рибалка знає, що інколи вирішують секунди. Однак YKONA у цьому відношенні також є чудовим вибором. Після довгих випробувань різних кутів установки та діаметра самих з'єднувачів важелів ми досягли стадії, коли важелі дуже міцно сидять у центральній муфті. При цьому можна відключити швидким рухом по сотні. І це надзвичайно важлива особливість ловильної мережі для коропа! Крім того, YKONA пропонує сітку, яка є міцною, досить легкою та не пошкоджує улов! Ще одна перевага - вшитий в сітку магніт і його частина у відповідь, закріплена на ручці. Завдяки цьому мережа добре тримається на місці і не буде випущена, доки риба не буде піднята. Delphin YKONA - ідеальний вибір навіть для найвибагливіших ловців коропа, до того ж упакований у практичну портативну валізу.
Технічні параметри:
Довжина ручки: 180 см
Кількість деталей: 2
Розмір голови: 100×100 см
Вага ручки: 280 г
Вага голови: 420 г
Розмір вушка: 5x5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 700 г |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина у складеному вигляді | 117 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |