Сумка чохол для коропового крісла, розкладачки Чохол універсальний Tramp,
Сумка для розкладачки — це спеціальна сумка, призначена для зручного транспортування розкладних крісел, стільців або ліжок. Вона має міцну тканину та ремені для зручності носіння на плечах або в руці.
Якщо ви шукаєте таку сумку, варто звернути увагу на:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість осередків | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 94 см |