|
Сумка рибальська Tribe EVA, М'яка рибальська сумка, виготовлена з міцного матеріалу EVA з водонепроникною блискавкою, — це чудовий варіант для зберігання і транспортування свіжої риби та не тільки. Об'єм 50 л |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tribe |
| Тип | Сумка для риби |
| Матеріал | ЕВА |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 30 см |