Намет Delphin PANORAMA Eazy TwoMAN
PANORAMA Eazy — доступна палатка, яка за якістю може конкурувати з більш дорогими моделями цього сегмента. Розробники прагнули створити продукт з незвичайним, але дуже практичним дизайном.
Кожне окреме вікно займає значну частину палатки. Це вимагало використання спеціальних матеріалів і ретельного шиття. Однак виробники вирішили відійти від стандартів і замінили класичний вузький вхід з двома вікнами на надширокий вхід, що має кілька суттєвих переваг. Він забезпечує чудовий вид, ніби у вас є два вікна попереду. Також палатку можна швидше провітрити (є ще й заднє вікно), а при необхідності легко закрити. Вставляти і знімати шезлонги стало ще простіше! І що найголовніше, ми перемістили вартість тих непотрібних вікон в зону палатки. Вона пропонує чудовий простір для двох осіб.
Конструкція палатки з двома ребрами складається з алюмінієвих труб, які ідеально поєднуються одна з одною, утворюючи дуже міцну основу. Разом з використаним високоякісним матеріалом, PANORAMA Eazy — це надійна та надзвичайно стійка палатка, яка витримає навіть сильний вітер чи великі опади. Це також забезпечують повністю проклеєні та перевірені шви.
Завдяки своїм розмірам палатка легко вміщує два шезлонги, залишаючи достатньо місця для комфортного відпочинку біля води. Однак завдяки компактним транспортним розмірам вона також ідеально підходить для рибалок, які віддають перевагу відокремленим експедиціям, надаючи PANORAMA максимально комфортне місце для шезлонга, крісла, сумки та всього необхідного.
Додатковою перевагою є великий передній козирок, що, звісно, не є чимось особливим у цій ціновій категорії. В упаковці палатка постачається разом з підстилкою, яка може кріпитися до стінок по периметру за допомогою липучки. Для зручності транспортування ви також отримуєте практичний переносний кейс з фіксованими ручками.
Технічні параметри:
Зовнішній розмір: 305x250 см
Висота: 160 см
Довжина піка: 55 см
Транспортні розміри: 140x25x25 см
Вага: 8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Купол |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проварені шви, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 8 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 160 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 140 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Висота в упаковці | 25 см |