01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
Сумка – столик
Містка коропова сумка має два великі відділення.

Одне з відділень має дві знімні перегородки на липучках. Це дає змогу максимально ергономічно розмістити всі снасті. У це відділення поміщається три великі коропові котушки.

Друге відділення комплектується однією коробочкою,також у цьому відділенні вмістилося 6 баночок для дипання і зберігання бойлів (6 боночок йде в комплекті)

Сумка може слугувати монтажним столиком. Дві жорсткі половинки підходять для роботи з монтажами.

Сумка забезпечена високоякісною фурнітурою й надійною ручкою для перенесення.
У комплект сумки входить: 1 коробка та 6 баночок
Розмір сумки в складеному вигляді:
Довжина — 43 см
Ширина — 22 см
Висота — 26 см
Розмір кожного відділення:
Довжина — 43 см
Ширина — 22 см
Висота — 12 см
Розмір коробки:
Довжина — 30 см
Ширина — 20 см
Висота — 5 см
Розмір баночок:
Висота — 8,5 см
Діаметр — 6,5 см
Об'єм — 200 мл
Купуючи в нас сумки, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника.
Всі товари в нашому магазині в наявності та будуть відправлені вам якнайшвидше.
01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
02
Великий асортимент
Понад 100 найменувань різних товарів: від бюджетних варіантів до дорожчих пропонувань.
03
Відповідність характеристик
Всі характеристики товарів, зазначені на сайті, повністю відповідають їхнім безпосереднім характеристикам.
04
Ми уважно стежимо
за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Наша компанія має значущий досвід роботи у власній сфері діяльності.
Ми володіємо і Haю репутацією відповідального продавця.
Хочете придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | ♪ Блискавка ♪, Водонепроникний |