01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
Практичний і недорогий варіант для зберігання і транспортування.
За невеликих розмірів у нього вміщується до 4 кг грузил або до 20 різних годівниць.

Високоякісна тканина Оксфорд Д 600 ПВХ
У стінках чохла вставляється ущільнювач 8 мм.
На кришці чохла невелика кишеня на блискавці для фурнітури.

Розмір: Довжина — 17 см. Ширина — 13 см. Висота — 9 см
Купуючи в нас чохол для грузил, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника.
Всі товари в нашому магазині в наявності та будуть відправлені вам якнайшвидше.

01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
02
Великий асортимент
Понад 100 найменувань різних товарів: від бюджетних варіантів до дорожчих пропонувань.
03
Відповідність характеристик
Всі характеристики товарів, зазначені на сайті, повністю відповідають їхнім безпосереднім характеристикам.
04
Ми уважно стежимо
за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Наша компанія має значущий досвід роботи у власній сфері діяльності.
Ми володіємо і Haю репутацією відповідального продавця.
Хочете придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | оксфорд д 600 з пвх |
| Особливості | ♪ Блискавка ♪ |