01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
Рибальська термосумка — для дипів, атрактантів, бойлів, приманок, що швидко псуються.
Термосумка виготовлена з водонепроникного поліестеру на основі пінополіетилену з використанням захисної плівки ПВХ.
Термосумка розрахована на об'єм до 23 літрів.
Цю сумку можна використовувати за прямим призначенням, як рибальську, а також як сумку-холодильник у спекотний сезон.
Довжина — 50 см
Ширина — 20 см
Висота — 23 см
Матеріал: Водонепроникний поліестер ОКСФОРД Д 600 ПВХ, піноліетилен, термозахист
01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
02
Великий асортимент
Понад 100 найменувань різних товарів: від бюджетних варіантів до дорожчих пропонувань.
03
Відповідність характеристик
Всі характеристики товарів, зазначені на сайті, повністю відповідають їхнім безпосереднім характеристикам.
04
Ми уважно стежимо
за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Наша компанія має значущий досвід роботи у власній сфері діяльності.
Ми володіємо і Haю репутацією відповідального продавця.
Хочете придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 мм |
| Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. | Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | На блискавці, термоізоляційний матеріал |
| Тип | Сумка |