Універсальна модель, створена для перенесення пластикових коробок для приманок і котушок.
Крім основного відділення сумка має ще 4 кишені.
У комплекті із сумкою йде чохол для зберігання спінінгових котушок на 4 відсіки.

Стінки ущільнені пінополіетиленом дають змогу зберегти котушки в збереженні.
Чохол має 3 регульовані перегородки та ручку для перенесення.
Чохол підійде також для зберігання грузил, бойлів, годівниць і ін. Чохол кріпиться до кришки сумки за допомогою 2 липучок, водночас ручка для перенесення регулюється під потрібну довжину.
Використовувати сумку можна як разом, так і окремо.

Коробки не входять до комплекту.
Розміри сумки:
Довжина — 27 см
Висота — 21 см
Ширина — 19 см
Розміри чохла під котушки :
Довжина — 27 см
Висота — 9,5 см
Ширина — 17,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 21 см |