01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
Сумка для гачків і волосінь від компанії — Fisher, виготовлена зі зносостійкої тканини ОКСФОРД Д-600 з ПВХ.
Основне відділення сумки розділене знімними перегородками на липучках, що дає змогу розділяти простір на свій розсуд.

У кришці сумки є прозорі кишені на блискавці.
У перегородці розташовано 12 прозорих кишень з одного боку та 12 кишень зі зворотного боку, у сумі 24 кишені для гачків.

Завдяки такій сумці все розміщено в одному місці — інструменти, бабини з волосінню, гачки, повідниця.

Розмір:
Довжина – 41 см, ширина – 21 см, висота – 7 см.
КОЛІРНИЙ
Купуючи в нас сумку для гачків і волосінь, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника.
Всі товари в нашому магазині в наявності та будуть відправлені вам якнайшвидше.
01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
02
Великий асортимент
Понад 100 найменувань різних товарів: від бюджетних варіантів до дорожчих пропонувань.
03
Відповідність характеристик
Всі характеристики товарів, зазначені на сайті, повністю відповідають їхнім безпосереднім характеристикам.
04
Ми уважно стежимо
за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Наша компанія має значущий досвід роботи у власній сфері діяльності.
Ми володіємо і Haю репутацією відповідального продавця.
Хочете придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водонепроникний |