01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
Сумка для жерлець від компанії Fisher, місткість 10 шт.

Сумка складається з двох відсіків та окремої кишеньки для прапорців, завдяки такій конструкції.

Розмір: ширина — 22,5 см, довжина — 41 см, висота — 10 см.
Компактна та містка сумка для жердини дає змогу розмістити 10 шт.
Сумка досить компактна та не займе багато місця на зимовій риболовлі.
Легко миється, матеріал оксфорд д-600 з пвх покриттям дуже добре відштовхує забруднення й до того ж не дасть змогу гачкам зачепитися.
Купуючи в нас сумку для жердин, Ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника.
Всі товари в нашому магазині в наявності та будуть відправлені Вам якнайшвидше.
01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
02
Великий асортимент
Понад 100 найменувань різних товарів: від бюджетних варіантів до дорожчих пропонувань.
03
Відповідність характеристик
Всі характеристики товарів, зазначені на сайті, повністю відповідають їхнім безпосереднім характеристикам.
04
Ми уважно стежимо
за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Наша компанія має значущий досвід роботи у власній сфері діяльності.
Ми володіємо і Haю репутацією відповідального продавця.
Хочете придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість осередків | 3 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | оксфорд д 600 з пвх |