01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
Чохол для зберігання і транспортування 5 запасних шпуль.

Перегородки в чохлі знімні на липучках можуть використовуватися для транспортування інших аксесуарів.
У стінках чохла вставлений 8 мм ущільнювач

Розмір: Довжина 39 см. Ширина 9 см. Висота 9 см.

Купуючи в нас чохол для шпуль, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника.
Всі товари в нашому магазині в наявності та будуть відправлені вам якнайшвидше.
01
Ми самостійно виробляємо
ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
02
Великий асортимент
Понад 100 найменувань різних товарів: від бюджетних варіантів до дорожчих пропонувань.
03
Відповідність характеристик
Всі характеристики товарів, зазначені на сайті, повністю відповідають їхнім безпосереднім характеристикам.
04
Ми уважно стежимо
за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Наша компанія має значущий досвід роботи у власній сфері діяльності.
Ми володіємо і Haю репутацією відповідального продавця.
Хочете придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 5 |
| Кількість осередків | 5 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. | Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. |
| Матеріал | оксфорд д 600 з пвх |
| Тип | Чехоль для шпуль |