01
Власне виробництво
Ми самостійно виробляємо ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
Термосумка з великим ізотермічним відділом. Містка сумка з термоізоляційним матеріалом призначена для тривалого та безпечного зберігання швидкопортних продуктів.Напій.Також сумку можна використовувати для зберігання скоропортного прикорму. Водночас компактна сумка.
Є плечовий ремінь і ручки для перенесення в руках
Тканина оксфорд д-600 з ПВХ покриттям
Розмір:
Довжина 40 см
Ширина 30 см
Висота 31 см
Об'єм — 37 літрів
01
Власне виробництво
Ми самостійно виробляємо ту продукцію, яку продаємо. Ви можете бути абсолютно впевнені в її якості.
02
Великий асортимент
Понад 100 найменувань різних товарів: від бюджетних варіантів до дорожчих пропонувань.
03
Відповідність характеристик
Всі характеристики товарів, зазначені на сайті, повністю відповідають їхнім безпосереднім характеристикам.
04
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Наша компанія має чималий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального продавця.
Бажаєте придбати нашу продукцію? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Об`єм | 37 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 31 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. | Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. |
| Матеріал | Оксфорд Д- 600 |