Сумка-холодильник від компанії Fisher призначена для тривалого та безпечного зберігання прикорму, що швидко псується, так само підходить для використання харчових продуктів
Водовідштовхувальна, міцна сумково-рюкзачна тканина-оксфорд із пвх-покриттям
Сумка обладнана високоякісною фурнітурою
Має ручки для перенесення в руках, у стінках сумки використовується термоізоляційний матеріал
Характеристика:
Розмір: 52 см * 24 см, висота 24 см
Об'єм сумки 30 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 52 см |