Сумка-холодильник від компанії Fisher призначена для тривалого та безпечного зберігання прикорму, що швидко псується,також підходить для використання харчових продуктів
Водовідштовхувальна, міцна сумково-рюкзачна тканина-оксфорд із пвх-покриттям
Сумка обладнана високоякісною фурнітурою
Має ручки для перенесення в руках, плечовий ремінь із прогумованою накладкою й бічну кишеню
У стінках сумки використовується термоізоляційний матеріал
Характеристика:
Розмір: Довжина 40 см, ширина 21 см, висота 26 см
Розмір кишені 40 см *21 см
Об'єм сумки 22 літри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Об`єм | 22 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 21 см |
| Ширина | 40 см |