Сумка-холодильник від компанії Fisher призначена для тривалого та безпечного зберігання прикорму, що швидко псується, також підходить для використання харчових продуктів.
Водовідштовхувальна, міцна сумково-рюкзачна тканина-оксфорд із пвх покриттям.
Сумка обладнана високоякісною фурнітурою.
Має ручки для перенесення в руках
У стінках сумки використовується термоізоляційний матеріал.
Характеристика:
Розмір: 33 см*29 см висота 21 см
Об'єм сумки 20 літрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 33 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |