🎣 Жорстка сумка для рибальських котушок 60×30×13 см
Надійна та практична сумка для зберігання і транспортування рибальських котушок. Захистить ваше спорядження від ударів, вологи та пилу, забезпечуючи зручність у дорозі та на риболовлі.

✅ Основні характеристики:

🎁 Ідеально підходить для:
🔥 Замовте зараз і забезпечте своїм рибальським котушкам надійний захист!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 6 |
| Кількість осередків | 9 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Нековзне дно |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. | Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. |