Намет карповий JRC Rova Peak 2 man має компактний дизайн намету, який включає козирок і вентиляційні отвори з москітної сітки спереду і ззаду.
Намет Rova Peak має доступну ціну, зберігаючи при цьому якість без будь-яких компромісів.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JRC |
| Країна виробник | Великобританія |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 295 см |
| Ширина | 300 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж |