Підсак короповий Delphin CAPRI 100/100,
Підсак Delphin CAPRI 100 х100 — це ідеальний вибір для коропової риболовлі, що забезпечує надійність, зручність і дбайливе ставлення до спійманої риби.
Особливості та характеристики:
Переваги:
Ідеально для коропової риболовлі, а також для інших різновидів риболовлі, де важлива акуратність під час витягання риби з води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 100 см |
| Розмір комірки | 15 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 280 см |
| Довжина у складеному вигляді | 105 см |
| Вага | 840 г |
| Стан | Новий |
| Офіційний ключовий партнер Delphin в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |