Надійний футляр для зберігання коропових грузил і аксесуарів. Якісна фурнітура та матеріали виготовлення сумки надійно збережуть ваші рибальські аксесуари, а зручна ручка з ущільнювачем дасть змогу легко транспортувати важливі коропові дрібниці.

Під час виготовлення всієї продукції використовуються:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Сумка |
| Розсувні полиці | 2 |
| Кількість відділень | 3 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 8 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |