Практичний і компактний набір, розрахований на 4 карпові вудилища. Набір включає 4 телескопічні стійки, 4 буз бари, стійки для помосту та стабілізатори для стійок, усе в зручному водонепроникному чохлі кольору "Койот". Усі елементи набору виготовлені з міцного алюмінію, що гарантує їхню довговічність і легкість. Цей набір ідеально підходить для рибалок, яким потрібно обладнання з мінімальною вагою і компактними розмірами.
Комплект важить всього 1,7 кг і займає мінімум місця, що робить його ідеальним для транспортування і використання в різних умовах.
Матеріал: алюміній
Різьба: BSF 3/8" 20 ниток на дюйм
Колір: чорний матовий
Довжина стійки: 37–63 см
Ширина буз бара: 25 см
Висота стійки: 70 мм
Внутрішній діаметр стійки: 17 мм
Діаметр основи: 37 мм
Матеріал чохла: оксфорд
Розміри чохла: 30x40x5 см
Колір чохла: Coyote (Койот)
Вага комплекту: 1,7 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Тримач вудилища |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Ширина | 25 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Особливості | Світонакоплювальні власники, Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 30 см |
| Ширина в упаковке | 40 см |
| Висота в упаковці | 5 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |