Монтажний столик для риболовлі World4Carp Bivvy Table,
Багатофункційний короповий столик, який стане вашим помічником на риболовлі.

Завдяки розміру розділеної робочої зони столик пропонує широке розмаїття використання.
Робоча зона розділена на кілька відсіків, що дуже зручно для розміщення різних аксесуарів, монтажів і компанентів.
Рибальський столик має телескопічні ніжки, які можна підіймати, тому висота стола коливається від 29 до 40 см.
Ніжки можуть бути зафіксовані спеціальною системою, щоб запобігти будь-якому небажаному падінню столу або речей, поміщених на ньому.
Цей столик для риболовлі чудово поміститься в короповому наметі або шельтері.

Характеристики:
Розмір стільниці: 54 x 29 см
Регульована висота: 29-40 см
Вага: 1.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 1.2 кг |