Набір електронних сигналізаторів клювання з пейджером World4Carp SLIMMER 4+1,
Slimmer — це новинка в серії сигналізаторів клювання з пейджером від компанії World4Carp. Насамперед сигналізатори Slimmer привертають до себе увагу стильним зовнішнім виглядом і компактним розміром.
Завдяки оптимізації (зниженню) енергоспоживання сигналізатор живиться від однієї мікропальчикової батарейки 1,5 V ААА, а пейджер від 3 мікропальчикових батарейок 1,5 V ААА (батарейками набір не комплектується). Так само це дало змогу зробити дизайн пристроїв компактнішим і розмістити набір 4+1 в напівжорсткий кейс розмірами:
Комплектація набору сигналізаторів клювання збереглася класична — 4 сигналізатори клювання та пейджер. Кожен набір укомплектований кольоровою ілюстрованою інструкцією з докладним описом елементів керування й функціоналу.
Кожен сигналізатор обладнаний стандартним роз'ємом для під'єднання свингерів — Extrajack 2,5 мм
Дальність вживання сигналу становить 150 метрів на відкритій місцевості. Однак випробування показали, що зв'язок між пейджером і сигналізаторами зберігається навіть у разі не прямої видимості (овраги, будови, густа рослинність).
Незмінними залишилися всі важливі для риболовлі функції:
Корпус сигналізаторів і пейджера зроблений з ударостійкого та зносостійкого пластику ABS матеріалу, що належить до інженерних пластиків. Максимальна температура тривалої експлуатації: 75-80 °C. Цей матеріал стійкий до лугів, мастил, вуглеводнів, жиру, бензину. У практичному використанні це означає довговічність виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 150 м |
| Тип сигналізації | Акустична, Оптична, Вібрація |
| Особливості | Роз'єм для підключення свінгера, Протиударний корпус, Кейс для транспортування, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Роз'єм для підключення сигналізатора |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 5 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |