Род под 4-х удилищ CZ Marshal 2 in 1
Ексклюзивна підставка для вудлищ із порошковою фарбою на чорному алюміні зі зсувними ніжками, які ми можемо регулювати залежно від ситуації в польових умовах. Або розтягніть їх до кінців підставки, або стягніть разом усередині. На нього можна розмістити 4 готових стрижні. Завдяки телескопічним ніжкам ми можемо регулювати загальну висоту підставки. Кожна телескопічна частина швидко регулюється, обладнана масивними замками.
Характеристики:
Корпус з анодованого алюмінію з чорним покриттям
Змінна довжина: 80-135 см.
Без-бар 4 стрижні
Регульована висота підпірки 4 повністю регульовані ніжки
Постачається із сумкою для перенесення
Розмір у складеному вигляді: 85 см x 22 см x 8 см Вага: 4,3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Вага | 4.3 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки, Чохол |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 88 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Висота в упаковці | 8 см |
| Офіційний ключовий партнер Carp Zoom в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |