Набір індикаторів клювання для коропового лову на штанзі з можливістю під'єднання до сигналізаторів. Система захоплення волосіні у формі магнітних кульок ідеально підходить для всіх видів і діаметрів волосіні. Міцна пластикова кліпса кріплення підходить під усі типи стійок, буз барів і рід подів.
Комплектація

Особливості:


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Набір свінгерів |
| Тип сигналізації | Оптична |
| Вага огрузки поплавця | 80 |
| Особливості | Протиударний корпус, Провід для підключення до сигнализатору, Металева кліпса, Кейс для транспортування, Світиться, Роз'єм для підключення сигналізатора |
| Стан | Новий |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 6 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |