Практичний і компактний набір стійок і буз барів для риболовлі, який ідеально підійде для коропових вудлищ. До комплекту входить стійка для вудлищ, буз бар і стабілізатори, а також сумка-чохол для зручного транспортування. Набір розрахований на 2 коропові вудлища й вирізняється легкістю, міцністю й компактними розмірами.
Цей набір легко переносити, він виготовлений з алюмінію, а чохол виготовлений із водонепроникного матеріалу оксфорд кольору Coyote (Койот). До комплекту входять 2 телескопічні стійки, які можна регулювати за висотою в діапазоні 20-30 см. Усі частини набору можна купити окремо.
Матеріал: алюміній
Різь: BSF 3/8" 20 ниток на дюйм
Цвет: чорний матовий
Довжина стійки: 20–30 см
Ширина буз бара: 25 см
Кількість кріплень: 2 шт.
Висота стійки: 70 мм
Внутрішній діаметр стійки: 17 мм
Діаметр основи: 37 мм
Матеріал чохла: оксфорд
Розміри чохла: 13x40x6 см
Колір чохла: Coyote (Койот)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Тримач вудилища |
| Кількість вудлищ | 2 |
| Мінімальна висота | 37 см |
| Максимальна висота | 63 см |
| Ширина | 25 см |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 40 см |
| Ширина в упаковке | 13 см |
| Висота в упаковці | 6 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |