Сумка для зважування коропа World4Carp Weight Sling,
Призначена для короткочасного зберігання і зважування риби. Сумка складається з двох довгих частин, які утримують міцну та м'яку нейлонову секцію зі вставками сітки, що має темний колір і розроблену для максимального доступу свіжої води до риби для забезпечення її збереження й спокійної поведінки. З боків сумка обладнана міцними блискавками, що дає змогу безпечно фіксувати рибу під час зважування, а ткажі для зручності звільнення.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Сумка для риби |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 50 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |