Короповий намет шелтер Delphin Brolly RAMBLER C2G,
Шелтер напівзонт RAMBLER із системою швидкої установки є практичним рішенням для всіх коротких рибалок. Стабільна конструкція оснащена двома стрижнями, що зміцнюють, щоб краще захистити вас від капризів погоди. Правильно проклеєні шви та якісний матеріал також гарантують покращений захист. Ці особливості забезпечують більшу довговічність навіть під час сильних дощів.
Brolly розроблений для розміщення односпального ліжка, при цьому всередині залишається багато місця для випорожнень, сумок або іншого обладнання. Козирок над входом надійно запобігає попаданню води у ваш шелтер.
Великі москітні віконця на передній панелі та величезне вікно ззаду покращують циркуляцію повітря, роблячи комфортним навіть у найспекотніші літні дні. У разі негоди усі вікна можна закрити.
Передня панель має дуже цікавий та оригінальний візуальний елемент, призначений для всіх шанувальників C2G. Плюс є можливість його повністю зняти та використовувати Brolly як просте укриття із парасольковою конструкцією для нетривалих рибалок у безвітряну погоду. RAMBLER також має два ремені FixROD для кріплення вудилищ.
Шетер поставляється з базовою підлогою, яку можна прикріпити до стін за допомогою застібки-блискавки на липучці. Для більшого комфорту в дорозі ви також отримаєте практичний кейс з транспортування з міцними ручками.
Технічна інформація:
Зовнішні розміри: 260x180см
Висота: 140 см
Транспортні розміри: 150x20x20см
Вага: 8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Форма | Купол |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проварені шви, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 8 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 180 см |
| Висота | 140 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 150 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Офіційний ключовий партнер Delphin в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |