Рибальська сумка Daiwa IFS Low Level Carryall,
Сумка Daiwa IFS Low Level Carryall — це місткий і функціональний аксесуар, призначений для зберігання і транспортування рибальського спорядження.
Основні характеристики:
Основне відділення: Уміщає чотири середні сумки для приладдя або дві великі термосумки.
Дно: З ПВХ надійно захищає вміст від промокання на вологому ґрунті.
Ручки: Дві міцні ручки з накладкою на липучці та знімний ремінь через плече для зручності транспортування.
Сумка Daiwa IFS Low Level Carryall ідеально підходить для рибалок, яким необхідний надійний і місткий аксесуар для зберігання і транспортування спорядження.
Сумки із системи IFS:
Сумка-холодильник Daiwa IFS Accessory and Cool Pouch
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість осередків | 4 |
| Кількість відділень | 4 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 64 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 27 см |
| Перший офіційний ключовий партнер Daiwa в Україні | |
| Оригінальна продукція Офіційна гарантія. | Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. |