Delphin TBX EasyDuo - це продумана портативна коробка, що складається з двох розділених відділень, в яких можна зберігати приманки та рибальські аксесуари. З обох боків є затискачі, які надійно фіксують кришки з обох боків, тому вам більше не доведеться турбуватися про втрату речей. Доступний у приємному поєднанні чорного та світло-зеленого кольорів з темнішою прозорою кришкою зверху.
Технічні характеристики:
Розміри: 400x290x120 мм.
Кількість фіксованих траверс: 10
Розміри відділень: 1х (36х19х6, 5см), 3х (36,5х6х5см), 3х (12х6х5см), 3х (12х6х6, 5см)
Кількість знімних траверс: 17
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість осередків | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Двостороння коробка |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 29 см |