Delphin SPACE - ексклюзивна серія сумок та рюкзаків від Delphin. Він має високу якість виготовлення, міцні блискавки та унікальний дизайн із камуфляжем C2G.
Delphin TACKLE SPACE — практична м'яка сумка у камуфляжі C2G, призначена в основному для зберігання аксесуарів. Основний простір для зберігання розділений м'якою перегородкою на липучці, яку можна регулювати відповідно до ваших потреб. Там можна зберігати коробки для аксесуарів, повідці, троси та багато інших предметів оснащення. Панель посередині має невеликі сітчасті кишені по обидва боки, призначені для зберігання гачків, вертлюгів та інших предметів. Завдяки сітчастому матеріалу ви завжди зможете швидко знайти потрібну річ.
У верхній частині сумки є велика кишеня на блискавці для посвідчення особи або інших дрібних предметів, таких як голки, свердла, ножиці чи вироби із ПВА.
З TACKLE SPACE всі аксесуари для лову риби будуть в одному місці.
Технічна інформація:
Розміри: 30x20x14 см.
Внутрішня кишеня: 29x15 см.
Розміри внутрішньої кишені: 18 шт. 9х5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |