Наступник легендарної моделі Delphin RPX-3 зачарує вас із першого погляду. Його ідеальний дизайн у стилі BlackWay – результат поєднання технології піскоструминної обробки та оксидування алюмінієвої конструкції у ефектну матову чорну поверхню.
Порівняно з попередником має добре зроблений шарнір для кріплення ніжок до корпусу род-пода. Масивне кріплення забезпечує на 15% велику жорсткість всього вудлища, що підвищує його стійкість за будь-яких погодних умов.
Незважаючи на все перераховане вище, нам вдалося зберегти його невелику вагу, що ви оціните при транспортуванні. Бездоганні деталі та всі деталі були виготовлені дуже точно та акуратно.
Все це - рід під Delphin RPX-4, який пропонує вам велику варіативність.
У базову комплектацію входять поперечини для кріплення трьох вудлищ, але в нашій пропозиції ви також можете знайти додатковий набір на 4 вудилища.
Довжину ніжок можна регулювати від 84 до 138 см. При покупці додаткових ніжок для RPX-3 довжину можна регулювати від 70 до 140 см, а потім встановити RPX-3 на висоту понад 130 см (додаткові ніжки до комплекту не входять при використанні стандартних ніжок висота може бути максимум 80 см). Рід-під поставляється у водонепроникному чохлі.
Технічні характеристики:
Кількість вудлищ: 3 (базовий комплект)
Регулювання висоти род-пода: 50-80 см
Регулювання довжини роду-пода: 84-138 см.
Матеріал: алюміній
Транспортний розмір: 90x20x7см.
Вага: 2,6 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 2.6 кг |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 80 см |
| Максимальна довжина | 138 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Мінімальна довжина | 84 см |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Чохол, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 7 см |
| Длина в упаковке | 90 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |