Підсак Daiwa Black Widow Carp Landing Net Tele Handle – короповий підсак із телескопічною ручкою. Телескопічна версія підсаку довжиною 1.81м зручніша у транспортуванні та підійде для використання як з берега, так і з човна.
Сітка виготовлена з м'якого доброзичливого до риби матеріалу з коміркою 8 мм.
Сітка має глибину 105см. і забезпечує достатньо місця для найбільшої риби. Блок кріплення вусів виготовлений із алюмінієвого сплаву.
Вуса: 100 см.
Довжина транспортування: 105см.
Рукоятка у розкладеному вигляді: 181см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 100 см |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 285 см |
| Довжина у складеному вигляді | 105 см |
| Особливості | Розбірна конструкція, Складна конструкція, Регульована довжина |
| Стан | Новий |
| Перший офіційний ключовий партнер Daiwa в Україні | |
| Оригінальна продукція Офіційна гарантія. | Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. |