🧳 Максимум порядку та функціональності
Надійна та містка карпова сумка W4C Carryall Bag — це універсальне рішення для рибалок, які цінують комфорт, практичність та порядок. Усі ваші снасті, речі та техніка тепер у зручному доступі.
🧵 Основні характеристики:
📐 Розміри: 56 × 27 × 32 см
⚖️ Вага: 1,5 кг
💼 Матеріал: поліестер 600D (колір Coyote)
🧷 М’який регульований плечовий ремінь
✋ Зручна ручка з фіксацією на липучці
🧳 Великий головний відсік для котушок, одягу та інших речей
📦 Верхній відсік — для сигналізаторів у кейсі чи коробки з тэклом
📁 Бічна кишеня на липучці — для документів, телефону або планшета
🎯 Зовнішні кишені на блискавках та сітчасті відділення для дрібниць
🎨 Колір Coyote — не вигоряє на сонці, стійкий до забруднень, наближений до улюблених рибальських кольорів: Camo, Olive, Armygreen.
💡 Ідеально підходить для:
Організації снастей та рибальського приладдя
Зберігання одягу та особистих речей
Перевезення техніки та аксесуарів
Будь-якої коропової або фідерної сесії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 5 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 32 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |