Carp Zoom Marshal Quick Set-up Rod Pod – легкий та компактний рід-під, виготовлений з алюмінієвого сплаву з порошковим покриттям. Має телескопічні швидкорегульовані ніжки, довжину кожної з яких можна відрегулювати залежно від ситуації. Рама має висувну конструкцію та легко регулюється по довжині. Кожне телескопічне з'єднання швидко регулюється та оснащено надійними фіксаторами. На род-поді Carp Zoom Marshal Quick Set-up Rod Pod можна розмістити 4 коропових вудилища. У комплекті сумка для транспортування.
Характеристики:
Корпус з анодованого алюмінію із чорним покриттям.
Довжина, що змінюється: 80-135 см
Буз-бари на 4 вудилища
Регульована висота
4 повністю регульовані ніжки
Транспортувальні розміри: 90х13 см
Вага: 2,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Чохол, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 90 см |
| Ширина в упаковке | 13 см |