Підставка для вудилищ Carp Zoom Side Rod Rest - представляє собою удосконалений варіант так званої «гребінці». Тепер многоячеечная голова підставки встановлена не на стійці, а на металевій підставці на 4-х ніжках.
Вони мають телескопічну конструкцію, завдяки чому є можливість змінювати висоту підставки від 31 до 48 см і встановлювати її на нерівних поверхнях в строго горизонтальному положенні.
Підставка під вудлища Carp Zoom Side Rod Rest наділена складною конструкцією, так що в складеному вигляді її можна перевозити без особливих проблем.
Головка підставки має синій колір і виконана з м'якого, зносостійкого матеріалу EVA, який не зашкодить лакового покриття дорогих вудилищ.
Характеристики:
— Кількість секцій: 10
— Ніжки: 4 регульовані (31-48 см.)
— Вага комплекту: 1,3 кг
— Розмір в упакованому вигляді: 65x12x17 см
— Легка алюмінієва рама
— Чохол в комплекті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Фідерна гребінка |
| Максимальна висота | 48 см |
| Максимальна довжина | 65 см |
| Ширина | 65 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Особливості | Чохол, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Офіційний ключовий партнер Carp Zoom в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |