Короповий намет, намет Carp Zoom PRACTIC BIVVY Одноместная 255x180x130cm,
Чудовий одномісний намет гарної якості.
Намет легкий, просторий і дуже легко збирається і складається.
Крім того, намет має компактну транспортувальну довжину, тому його дуже легко брати із собою.
Ідеально підходить для шанувальників подряпати поодинці, а також для тих, хто не любить довго морочитися зі стандартними габаритними наметами.
Постачається в комплекті з настилом і Т-подібними кілочками.
Ідеально підходить як для довгих, так і для коротких сесій!
Легкий одномісний короповий намет із дном
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип виробу | Намет |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість входів | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Проклеєні шви |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 225 см |
| Ширина | 180 см |
| Висота | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-зелений |