Стіл кемпінговий Tramp
Універсальний стіл зі складними ніжками, ідеальний для відпочинку на дачі та на природі. Компактний та зручний у транспортуванні, оскільки легко складається і займає мінімум місця при зберіганні.
Характеристики:
Матеріал стільниці: МДФ з двостороннім ламінуванням
Матеріал рами: сталь 16 мм
Розміри: 80 х 60 х 70 см
Вага: 3.4 кг
Максимальне навантаження: 30 кг
З цим столом ваш відпочинок буде зручним і комфортним, а завдяки міцній конструкції та компактним розмірам його легко брати з собою в будь-які подорожі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 3.4 кг |