Сумка для грузил та годівниць Carp Zoom Lead&Accessory Box
Якщо Ви ще знаходитесь у пошуках якісної та практичної сумки для рибальських аксесуарів, то варто звернути увагу на модель Lead&Accessory Box від компанії Carp Zoom, яка цілеспрямовано виготовлена для цих цілей.
При виготовленні сумки використано міцний та стійкий до пошкоджень матеріал PVC.
Внутрішній простір складається з декількох відсіків, розміри яких можуть регулюватися виходячи з потреб рибалки і речей, що зберігаються там.
Фіксація необхідного розміру відсіку здійснюється за допомогою липучок.
Крім цього, внутрішня конструкція складається з м'якого матеріалу, який забезпечує захист і безпеку аксесуарів, що там зберігаються. Сумка оснащена надійними замками-блискавками та зручною ручкою для транспортування.
розміри:
Висота: 7.5 см
Довжина: 24 см
Ширина: 16 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | ♪ Блискавка ♪ |