Сумка для насадок та дипів Carp Zoom Dip Bag (6 банок у комплекті)
Призначення сумки Carp Zoom Dip Bag – зберігання ємностей з дипами, бойлами та іншими наживками.
Внутрішній простір сумки поділено на шість однакових секцій, а сама сумка зроблена із щільної зносостійкої тканини.
Закривається сумка Dip Bag надійною блискавкою. Крім дипів, у цій моделі можна зберігати й інше рибальське приладдя, яке за габаритами відповідає розмірам внутрішніх осередків.
Розмір 29x17x8cm
У комплекті 6 банок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 6 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | ♪ Блискавка ♪ |