

4 305 ₴
3 885 ₴
Намет парасолька для риболовлі, Парасолька рибальська, Парасолька рибальська намет Carp Zoom Square Umbrella Shelter,
Надійне укриття від дощу та вітру на рибалці!
Універсальна парасолька-намет із боковими стінками по колу, яка захищає від опадів, вітру та сонця — забезпечуючи комфорт у будь-яку погоду.
🟩 Повний захист: бічні стінки на 360°
💧 Водонепроникність: спеціальне покриття ПВХ забезпечує 100% гідроізоляцію
🔗 Надійність: зварні шви й міцна конструкція
📏 Розмір у розкладеному вигляді: 210 × 160 см
📦 Транспортний розмір: Ø12 × 134 см
📐 Висота: 180 см — можна стояти всередині
⚖️ Вага: 3,6 кг — зручно носити
Чудово підходить для риболовлі в будь-яку погоду — зручне укриття для одного або двох рибалок.
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки за призначенням | пляжний, садовий |
| Форма купола | прямокутний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікова вентиляція | 1 |
| Каркас намету/тенту | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Проварені шви, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Защита от UV, Штормові відтяжки, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Посилені кути |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Форма | Купол |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Вага | |
| Вага | 3 |
| Офіційний ключовий партнер Carp Zoom в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |
| Розмір встановленого намету/тенту | |
| Висота | 180.0 |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Размер в упаковке | |
| Довжина в пакованні | 134 см |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Ширина в пакованні | 12 см |