Автоматичний літній намет Carp Zoom Summer Bivvy
Ідеальний вибір для риболовлі, полювання та активного відпочинку влітку. Цей легкий намет забезпечує надійний захист від сонця, вітру та дощу. Завдяки автоматичному механізму, встановлюється за лічені секунди та так само легко складається в зручну сумку для транспортування.
🔹 Особливості:
⛺ Автоматичне встановлення — без зайвих зусиль
💧 Проклеєні шви — захист від вологи
🎒 Компактне складання — зручно брати із собою
🌿 Природний зелений колір, який гармонійно виглядає на природі
📐 Характеристики:
Розмір: 180 x 190 x 125 см
Вага: 2,5 кг
Транспортні розміри: 90 x 10 см
Колір: зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Трикутна |
| Каркас палатки/тента | Відсутній |
| Особливості намету/тенту | Захист від UV, Проварені шви, Проклеєні шви |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 190 см |
| Висота | 125 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 90 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |