Фідерна платформа Delphin ATOMA RaceBase,
- преміальне крісло для фідера, яке приверне увагу вимогливих любителів цього виду лову.
Основа крісла - надміцна залізна конструкція, з бордовою обробкою, характерною для виробів серії ATOMA. Завдяки своїй конструкції та використаному матеріалу воно не матиме проблем навіть у більш важких вагових категорій рибалок.
Сидіння та спинка пошиті з дуже міцної тканини та несуть у собі кілька цікавих ергономічних та дизайнерських елементів. М'яка оббивка гарантує, що ви почуватиметеся максимально комфортно навіть під час тривалої риболовлі чи фідерної гонки. Окремі ніжки крісла збоку вставлені в труби з квадратним профілем, завдяки чому запобігає будь-якому перекиданню. Крім того, вони стягнуті гвинтовим механізмом навскоси до краю профілю, що запобігає пошкодженню та деформації окремих труб.
Передня пара ніжок у порівнянні зі спинкою має значно подовжені верхні труби. Таке рішення трапляється нечасто, але це абсолютно функціональна деталь. Завдяки довшій ніжці, на цьому профілі можна розмістити більше елементів, і така конструкція надає крісло набагато більшої варіативності. У вас все буде під рукою одночасно.
Усі чотири ніжки висувні, а також оснащені високоякісними шарнірними п'ятами із міцного пластику. Завдяки цьому крісло можна розкладати навіть на нерівній місцевості. Крім того, п'яти не дають крісло провалюватися в землю, у разі більш м'якої поверхні. При проектуванні ми також думали про стійкість крісла, тому додали до передньої пари ніжок фіксуючий механізм, який не дає крісло нахилятися і згодом перекидатися при використанні великих і важких важелів, що подають.
Технічні параметри:
Розмір сидіння: 50x50 см
Висота спинки: 55 см
Висота сидіння: 40-50 см
Вага: 6,5 кг
Розміри для транспортування: 73x60x10 см
Діаметр ніжки стільця: 25 мм
Загальна висота: 95 – 105 см
Ширина: 65 – 85 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота сидіння стільця | 550 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |